LiveMAG

13.08.2018

LiveMAG - vám poradí

Máte poslední dobou pocit, že je toho na vás krapet moc? Ono to tak většinou bývá a nejčastěji paradoxně po době dovolených, kdy má člověk problémy s naskočením do reality. Chvílemi myšlenkami unikáme, nesoustředíme se a přemlouváme se k činnosti. Vždyť po dovolené bychom všichni měli překypovat energií a elánem, tak proč to sakra nejde?

Čím delší a úžasnější jsme měli dovolenou, tím hůř se nám vrací do reality. A vědomí, že další dlouhodobější dovolená bude, až na Vánoce moc na náladě nepřidá. Máme pro vás skvělý tip, jak tento začarovaný kruh rozetnout.

Nalistuj

FinMAG

Na víkend se těší asi každý. V neděli již bývá pokleslá nálada, protože máme před sebou pondělí - první pracovní den, který bývá nejnáročnější z pohledu práce a přípravy, pak se velmi táhne úterý, středa a čtvrtek je zcela nekonečný. I s tímto vám dokážeme pomoci. Udělejte si z víkendů příjemné mini dovolené. Zkusit můžete rozmazlování ve wellness hotel v Praze. A aby to mělo ještě větší břink, domluvte se s nejlepšími kamarádkami, se kterými si užijete spousty legrace.

Procházky

Procházky po čerstvém vzduchu jsou tím nejlepším balzámem, pro vyčištění hlavy, uklidnění a přeladění na pozitivní vlnu. Jestliže wellness není to, co vás láká, můžete se ubytovat v hotel v Praze 7 Holešovice a podnikat řadu romantických procházek. V Praze romantických míst najdete nespočet. Může se jednat o zahrady a parky.


Press Media

Například Ladronka, Letná, Stromovka, Riegrovy sady, Havlíčkovy sady - park anglického typu a další. Anebo zamířit do kavárny Pavilón Grébovka a zahrát si dobové kuželky a užasnout nad umělou jeskyní v renesančních zahradách. Zmiňovaný Absolutum Boutique Hotel má i stylovou restauraci, kde můžete procházkový den zakončit romantickou večeří. S kým na takový víkend vyrazíte, záleží jen na vás. Můžete vyrazit s partnerem, ale klidně i kamarádkou.

Jak si zkrátit pracovní týden

Slíbili jsme, že poradíme i s tím, jak překonat pondělí i další dny do víkendu. Je to prosté. V pátek si připravte co nejvíce věcí na pondělí. Takto vám pátek uteče a pondělí nebude tak drastické. Během týdne si připravte činnosti, které máte rádi. A ještě jedna rada. Do práce si sebou berte zdravé, ale chutné svačinky, ať se máte na co těšit a pamatujte, že úsměv je zadarmo. Budete-li se více usmívat, budou se usmívat i na vás. To je pak den hned příjemnější.

Press News